Przedstawiciel Thermomix Ruda Śląska

Szukasz Przedstawiciela Thermomix w Rudzie Śląskiej? Umów się na niezobowiązującą prezentacje u CIebie w domu lub online.
UMÓW PREZENTACJĘ

Jak wygląda prezentacja Thermomixa

1

Ustalenie terminu prezentacji

Wspólnie ustalimy najwygodniejszy dla Ciebie termin prezentacji. Prezentacja jest możliwa również online, jednak możliwość fizycznego skorzystania z urządzenia pozwoli na podjęcie lepszej decyzji.

2

Przyjeżdzam do Ciebie do domu

Przyjeżdżam do Ciebie w umówionym dniu i godzinie. Prezentuję urządzenie poprzez przygotowanie kilku posiłków tak, aby przedstawić różne tryby Thermomixa. Całość potrwa około 1,5 godziny.

3

Decyzja o zakupie

Po prezentacji decydujesz czy Thermomix to urządzenie dla Ciebie.  Sama prezentacja jest niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu. Możesz też się namyślić i dać mi znać kilka dni później.
Zakupu możesz dokonać również w systemie ratalnym.

O mnie

Jestem Kasia i pracuję na pełen etat jako przedstawiciel Thermomix. Zajmuję się prezentowaniem działania urządzenia oraz pomagam w procesie zakupu. Moim głównym obszarem działania jest Ruda Śląska, ale dojeżdżam również do okolicznych miejscowości.

Twoje dania już nigdy nie będą takie same

Jedno urządzenie, wiele możliwości.

Setki Przepisów

Gotuj jak profesjonalista - wykorzystaj tysiące przepisów w dedykowanej aplikacji Cookidoo dla Thermomixa

Szybsze gotowanie

Nie trać czasu na nudne czynności w kuchni - Thermomix zrobi to za Ciebie, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!
UMÓW PREZENTACJĘ
Przedstawiciel Thermomix Ruda Śląska

Dlaczego warto kupić Thermomix TM6

Oszczędność pieniędzy

Thermomix to nie tylko zaoszczędzenie czasu, lecz także oszczędność pieniędzy. Wiele osób rozpoczyna gotowanie w domu, by zmniejszyć wydatki na jedzenie w restauracjach lub na wynos. Jednakże, cena artykułów spożywczych może być znacznie wyższa niż koszt gotowych posiłków. Dzięki Thermomixowi, który gwarantuje błyskawiczne i łatwe przyrządzenie potraw w domu, można oszczędzać pieniądze na dłuższą metę.

Oszczędność czasu

Dzięki Thermomixowi możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu, który w innym przypadku musielibyśmy poświęcić na przygotowywanie posiłków. Urządzenie to posiada wiele funkcji, dzięki którym możemy równocześnie miksować, kroić, gotować oraz wyrabiać ciasto. Wszystko to pozwala nam zrobić wiele rzeczy jednocześnie oraz oszczędzić cenny czas, który z pewnością przyda się nam przy innych ważnych zadaniach.

Oszczędność miejsca

Wielu ludzi ma w swojej kuchni mnóstwo różnych narzędzi kuchennych, takich jak mikser, robot kuchenny czy blender. Niestety, każde z nich zajmuje dużo miejsca na blacie. Thermomix to niewielkie urządzenie, które z powodzeniem może zastąpić wiele innych sprzętów kuchennych. Dzięki temu można zaoszczędzić miejsce i jednocześnie korzystać z różnorodnych funkcji.

Urozmaicona dieta

Thermomix to sprzęt, który wyróżnia się niezwykłą wszechstronnością w kuchni. Dzięki niemu można skorzystać z wielu przepisów na pyszne dania i przygotować je w zaciszu własnego domu. To doskonała opcja dla smakoszy, którzy chcą zaskakiwać swoje kubki smakowe i eksperymentować z nowymi połączeniami smaków.

Zdrowa dieta

Dzięki Thermomixowi można przygotowywać zdrowe posiłki w zaciszu domowym. Coraz więcej ludzi decyduje się na gotowanie w domu, ponieważ pozwalają im na kontrolę jakości używanych produktów spożywczych. Dzięki temu urządzeniu unikamy sztucznych dodatków i konserwantów, które znajdują się w gotowych daniach.

Ciągle nowe przepisy

Korzystanie z Thermomixa to nie tylko gwarancja szybkiego i prostego przygotowania potraw, ale również ciągłe dostarczanie nowych inspiracji kulinarncyh. Aplikacja Cookidoo, dostępna dla użytkowników Thermomixa, oferuje tysiące przepisów, w tym klasyczne oraz nowatorskie. Dzięki temu zawsze masz pomysł na danie, a nie musisz ograniczać się do powtarzalnych potraw.
Umów się na prezentację

Gotuj szybciej i taniej z Thermomixem

UMÓW PREZENTACJĘ

Częste pytania i odpowiedzi

Gdzie dojeżdżam?

Dojeżdzam na terenie całego miasta Ruda Śląska i okolic. Obsługuje więc wszystkie dzielnice: Chebzie, Czarny Las, Halemba, Orzegów, Piekary, Ruda, Wirek, Bykowina, Godula, Kochłowice, Nowy Bytom, Ruda Południe, Ruda Północ, Ruda Zachód, Ruda Wschód.

Czy przedstawiciel thermomix oferuję promocje lub rabaty?

Tak, agent Thermomix może udzielić specjalnej oferty lub obniżki ceny, jednakże to zależy głównie od aktualnej polityki producenta oraz indywidualnych umów handlowych między agentem a klientem. Warto zatem dowiedzieć się o dostępne promocje i rabaty podczas ustalania terminu prezentacji lub zamówienia urządzenia. Istnieje też możliwość, że agent zaproponuje specjalne zestawy akcesoriów lub bezpłatne szkolenia, które zwiększą wartość zakupu urządzenia.

Czy Thermomixa mogę wziąć na raty? Ile to kosztuje?

Koszt urządzenia Thermomix jest uzależniony od jego typu, jednak zazwyczaj wynosi kilka tysięcy złotych. Dostępna jest opcja nabycia Thermomixa w systemie ratalnym, dzięki czemu możemy rozłożyć płatność na wygodne raty. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat warunków kredytowych, możemy omówić to podczas prezentacji produktu.

Czy przedstawiciel Thermomix oferuje darmową prezentację urządzenia?

Tak, agent reprezentujący Thermomix oferuje bezpłatną prezentację urządzenia. To rutynowa procedura, która umożliwia klientom zapoznanie się z urządzeniem, poznawanie jego funkcji i potencjału oraz zadawanie pytań przed podjęciem decyzji o zakupie. Prezentacja stanowi również okazję do przedstawienia klientowi korzyści, jakie niesie ze sobą korzystanie z Thermomixa.

Czy prezentacja jest obowiązkowa?

Choć nie jest konieczne, to gorąco polecam wzięcie udziału w prezentacji Thermomixa. Dzięki temu poznasz jego podstawowe funkcje i możliwości, a także dowiesz się, jak bezpiecznie nim operować oraz czego unikać podczas użytkowania. Należy pamiętać, że zakup tego urządzenia wiąże się z dużymi kosztami, dlatego warto dokładnie zapoznać się z nim przed podjęciem decyzji. Prezentacja pozwoli Ci ocenić, czy Thermomix będzie dla Ciebie odpowiedni i czy warto zainwestować w takie urządzenie.

Czy są jakieś szkolenia lub warsztaty dla użytkowników thermomixa?

Tak, dla posiadaczy Thermomix dostępne są różnorodne szkolenia i warsztaty. W zależności od lokalizacji, proponowane są m.in. warsztaty kulinarne, na których uczestnicy mogą poznać nowe przepisy i metody gotowania, szkolenia dotyczące obsługi urządzenia i jego funkcjonalności, jak również spotkania tematyczne, np. skupiające się na zdrowym stylu życia. Dodatkowo, firma Vorwerk cyklicznie organizuje bezpłatne szkolenia online dla swoich klientów, które można obejrzeć z wygody własnego domu. Wszystkie te zajęcia pozwalają użytkownikom Thermomix wykorzystać w pełni możliwości urządzenia i czerpać z niego maksymalne korzyści.

Jak się umówić na prezentacje Thermomix?

Istnieją różne sposoby na umówienie się na prezentację Thermomixa. Można skontaktować się z lokalnym przedstawicielem dystrybucji Thermomixa, który posiada informacje na temat planowanych prezentacji w Twoim regionie. Alternatywnie, można skorzystać z formularza dostępnego na oficjalnej stronie Thermomixa, aby umówić się na prezentację w wybranym terminie i miejscu.

Ile trwa prezentacja Thermomix?

Z mojego dotychczasowego doświadczenia wynika, iż prezentacja TM6 trwa zazwyczaj od półtorej do dwóch godzin i stanowi ona w pełni spersonalizowane podejście do Twoich potrzeb.

Jak się skontaktować i umówić prezentacje?

Chcesz umówić się na prezentacje Thermomixa u Ciebie w domu lub online? Kliknij w przycisk Umów Prezentację i uzgodnij ze mną dogodny dla Ciebie termin.

Gdzie można kupić Thermomix Ruda Śląska

Urządzenie Thermomix można kupić wyłącznie za pośrednictwem przedstawiciela firmy, który przeprowadził prezentację. Po zakończeniu prezentacji przedstawiciel udzieli informacji na temat cen i możliwości zakupu urządzenia.

Czy na prezentacji muszę kupić Thermomix?

Nie ma wymogu zakupu urządzenia Thermomix podczas prezentacji. Możesz obejrzeć, jak działa, dowiedzieć się o jego funkcjach oraz korzyściach, a następnie dokonać decyzji, czy chcesz kupić. Przedstawiciel Thermomix udzieli Ci wszelkich informacji dotyczących urządzenia, jego funkcjonalności i ceny, ale wybór należy do Ciebie, czy chcesz zainwestować w zakup i czy urządzenie spełni Twoje potrzeby.

Przedstawiciel Thermomix Ruda Śląska

Gotowanie już nigdy nie będzie takie samo. Nie wierzysz? Umów się na prezentację Thermomixa i pokażę Ci jakie to proste.
UMÓW PREZENTACJĘ
apartmentenvelopephone-handset