Przedstawiciel Thermomix Warszawa

Szukasz Przedstawiciela Thermomix w Warszawie? Umów się na niezobowiązującą prezentacje u CIebie w domu lub online.
UMÓW PREZENTACJĘ

Jak wygląda prezentacja Thermomixa

1

Ustalenie terminu prezentacji

Wspólnie ustalimy najwygodniejszy dla Ciebie termin prezentacji. Prezentacja jest możliwa również online, jednak możliwość fizycznego skorzystania z urządzenia pozwoli na podjęcie lepszej decyzji.

2

Przyjeżdzam do Ciebie do domu

Przyjeżdżam do Ciebie w umówionym dniu i godzinie. Prezentuję urządzenie poprzez przygotowanie kilku posiłków tak, aby przedstawić różne tryby Thermomixa. Całość potrwa około 1,5 godziny.

3

Decyzja o zakupie

Po prezentacji decydujesz czy Thermomix to urządzenie dla Ciebie.  Sama prezentacja jest niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu. Możesz też się namyślić i dać mi znać kilka dni później.
Zakupu możesz dokonać również w systemie ratalnym.

O mnie

Jestem Kasia i pracuję na pełen etat jako przedstawiciel Thermomix. Zajmuję się prezentowaniem działania urządzenia oraz pomagam w procesie zakupu. Moim głównym obszarem działania jest Warszawa, ale dojeżdżam również do okolicznych miejscowości.

Twoje dania już nigdy nie będą takie same

Jedno urządzenie, wiele możliwości.

Setki Przepisów

Gotuj jak profesjonalista - wykorzystaj tysiące przepisów w dedykowanej aplikacji Cookidoo dla Thermomixa

Szybsze gotowanie

Nie trać czasu na nudne czynności w kuchni - Thermomix zrobi to za Ciebie, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!
UMÓW PREZENTACJĘ
Przedstawiciel Thermomix Warszawa

Dlaczego warto kupić Thermomix TM6

Oszczędność pieniędzy

Thermomix to nie tylko zaoszczędzenie czasu, ale również oszczędność finansowa. Wielu ludzi zaczyna gotować w domu, aby uniknąć kosztów jedzenia w restauracjach lub na wynos. Niemniej jednak, cena produktów spożywczych czasem przewyższa koszt gotowych potraw. Dzięki Thermomixowi, który umożliwia szybkie i łatwe przygotowywanie posiłków w domu, można oszczędzać pieniądze na dłuższą metę.

Oszczędność czasu

Thermomix to sprzęt, który umożliwia oszczędzanie czasu, który zwykle trzeba by poświęcić na przyrządzanie posiłków. Urządzenie to jest wyposażone w wiele funkcji, takich jak miksowanie, krojenie, gotowanie i wyrabianie ciasta, co pozwala na jednoczesne wykonywanie wielu czynności. Dzięki temu można zaoszczędzić cenny czas na inne ważne zadania.

Oszczędność miejsca

Wiele ludzi dysponuje różnorodnym asortymentem przyborów kuchennych, takich jak mikser, robot kuchenny czy blender. Niemniej jednak każde z tych narzędzi pochłania sporo przestrzeni w kuchni. Thermomix to urządzenie o kompaktowej budowie, które zastępuje wiele innych sprzętów kuchennych. To oznacza, że można zaoszczędzić miejsce w kuchni, a jednocześnie mieć dostęp do szeregu funkcji.

Urozmaicona dieta

Thermomix to urządzenie, które ma wiele zalet, ale jedną z największych jest to, że pozwala na przyrządzanie różnorodnych potraw. Dzięki mnóstwu przepisów, które oferuje, można łatwo urozmaicić swoją dietę i spróbować nowych smaków. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą eksperymentować w kuchni i przygotowywać zdrowe posiłki w domu.

Zdrowa dieta

Thermomix umożliwia przygotowywanie zdrowych dań w domowym zaciszu. Coraz więcej ludzi decyduje się na gotowanie w domu, gdyż pozwala to na kontrolowanie jakości spożywanych produktów. Dzięki Thermomixowi można uniknąć sztucznych dodatków i konserwantów, które są obecne w gotowych posiłkach.

Ciągle nowe przepisy

Wykorzystanie Thermomixa to nie tylko sposobność na szybkie i łatwe przyrządzenie potraw, lecz także stałe dostarczanie nowych inspiracji kulinarnych. Przy użyciu aplikacji Cookidoo, która jest dostępna dla użytkowników Thermomixa, można znaleźć tysiące receptur, zarówno klasycznych jak i innowacyjnych. Dzięki temu, zawsze masz pomysł na posiłek i nie musisz ograniczać się do rutynowych dań.
Umów się na prezentację

Gotuj szybciej i taniej z Thermomixem

UMÓW PREZENTACJĘ

Częste pytania i odpowiedzi

Gdzie dojeżdżam?

Dojeżdzam na terenie całego miasta Warszawa i okolic. Obsługuje więc wszystkie dzielnice: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Żoliborz.

Czy przedstawiciel thermomix oferuję promocje lub rabaty?

Tak, agenci firmow Thermomix mogą proponować upusty czy też korzystne oferty, lecz zwykle są one uzależnione od bieżącej oferty producenta oraz od osobistych umów handlowych zawartych między agentem a klientem. Wobec tego, warto pytać o bieżące promocje i zniżki podczas ustalania spotkania lub dokonywania zakupu produktu. Być może agent zaproponuje specjalne zestawy dodatkowych akcesoriów lub bezpłatne kursy, które podniosą wartość nabytego produktu.

Czy Thermomixa mogę wziąć na raty? Ile to kosztuje?

Koszt Thermomix zależy od wybranej wersji, jednak zazwyczaj oscyluje w granicach kilku tysięcy złotych. Dostępna jest opcja zakupu Thermomixa na raty, co umożliwia rozłożenie płatności na wygodne raty. Szczegółowe informacje na temat warunków ratalnych można omówić podczas prezentacji urządzenia.

Czy przedstawiciel Thermomix oferuje darmową prezentację urządzenia?

Tak, agent handlowy Thermomixa udostępnia bezpłatną demonstrację sprzętu. To rutynowa procedura, która pozwala klientom zbadać urządzenie, poznać jego funkcjonalność i potencjał, a także zadać pytania przed dokonaniem zakupu. Prezentacja stanowi także sposób na zaprezentowanie klientowi korzyści, jakie niesie ze sobą użytkowanie Thermomixa.

Czy prezentacja jest obowiązkowa?

Mimo że nie jest obowiązkowe, gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w prezentacji Thermomixa. Dzięki niej poznasz podstawowe funkcje i możliwości urządzenia, dowiesz się, jak bezpiecznie nim operować oraz na co zwrócić uwagę podczas użytkowania. Trzeba pamiętać, że zakup Thermomixa to dość znaczny wydatek, dlatego warto dokładnie poznać sprzęt przed podjęciem decyzji. Prezentacja pozwoli Ci zrozumieć, czy Thermomix odpowiada Twoim potrzebom i czy wydanie takiej kwoty jest uzasadnione.

Czy są jakieś szkolenia lub warsztaty dla użytkowników thermomixa?

Tak, posiadacze Thermomixa mają dostęp do różnorodnych szkoleń i warsztatów. W zależności od regionu, proponowane są m.in. warsztaty kulinarnych, gdzie uczestnicy mogą poznać nowe przepisy i techniki gotowania, szkolenia z zakresu obsługi urządzenia i jego funkcjonalności, a także spotkania tematyczne, np. skupiające się na zdrowym odżywianiu. Co więcej, firma Vorwerk cyklicznie organizuje bezpłatne szkolenia online dla swoich klientów, które można obejrzeć w wygodnym fotelu w domu. Wszystkie te szkolenia i warsztaty wspierają użytkowników Thermomixa w pełnym wykorzystaniu możliwości urządzenia i korzystaniu z niego na maksymalną korzyść.

Jak się umówić na prezentacje Thermomix?

Istnieje kilka sposobów na umówienie się na prezentację Thermomixa. Można skontaktować się z lokalnym przedstawicielem dystrybucji Thermomixa, który będzie miał informacje o nadchodzących prezentacjach w Twojej okolicy. Alternatywnie, można skorzystać z formularza znajdującego się na oficjalnej stronie Thermomixa, aby umówić się na prezentację w wybranym terminie i miejscu.

Ile trwa prezentacja Thermomix?

Z mojego osobistego doświadczenia wynika, że prezentacja TM6 trwa zazwyczaj od 1,5 do 2 godzin, podczas których skupiamy się wyłącznie na Tobie i Twoich potrzebach.

Jak się skontaktować i umówić prezentacje?

Chcesz umówić się na prezentacje Thermomixa u Ciebie w domu lub online? Kliknij w przycisk Umów Prezentację i uzgodnij ze mną dogodny dla Ciebie termin.

Gdzie można kupić Thermomix Warszawa

Urządzenie Thermomix można kupić wyłącznie za pośrednictwem przedstawiciela firmy, który przeprowadził prezentację. Po zakończeniu prezentacji przedstawiciel udzieli informacji na temat cen i możliwości zakupu urządzenia.

Czy na prezentacji muszę kupić Thermomix?

Nie wymagamy od Ciebie zakupu urządzenia Thermomix podczas prezentacji. Masz możliwość obejrzenia jego działania, zapoznania się z funkcjami i korzyściami, a następnie podjąć decyzję, czy chcesz dokonać zakupu. Przedstawiciel Thermomix udzieli Ci wszelkich informacji na temat urządzenia, jego możliwości oraz kosztów, jednak to Ty sam decydujesz, czy jest ono dla Ciebie odpowiednie i czy warto zainwestować w jego nabycie.

Przedstawiciel Thermomix Warszawa

Gotowanie już nigdy nie będzie takie samo. Nie wierzysz? Umów się na prezentację Thermomixa i pokażę Ci jakie to proste.
UMÓW PREZENTACJĘ
apartmentenvelopephone-handset