Przedstawiciel Thermomix Szczecin

Szukasz Przedstawiciela Thermomix w Szczecinie? Umów się na niezobowiązującą prezentacje u CIebie w domu lub online.
UMÓW PREZENTACJĘ

Jak wygląda prezentacja Thermomixa

1

Ustalenie terminu prezentacji

Wspólnie ustalimy najwygodniejszy dla Ciebie termin prezentacji. Prezentacja jest możliwa również online, jednak możliwość fizycznego skorzystania z urządzenia pozwoli na podjęcie lepszej decyzji.

2

Przyjeżdzam do Ciebie do domu

Przyjeżdżam do Ciebie w umówionym dniu i godzinie. Prezentuję urządzenie poprzez przygotowanie kilku posiłków tak, aby przedstawić różne tryby Thermomixa. Całość potrwa około 1,5 godziny.

3

Decyzja o zakupie

Po prezentacji decydujesz czy Thermomix to urządzenie dla Ciebie.  Sama prezentacja jest niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu. Możesz też się namyślić i dać mi znać kilka dni później.
Zakupu możesz dokonać również w systemie ratalnym.

O mnie

Jestem Kasia i pracuję na pełen etat jako przedstawiciel Thermomix. Zajmuję się prezentowaniem działania urządzenia oraz pomagam w procesie zakupu. Moim głównym obszarem działania jest Szczecin, ale dojeżdżam również do okolicznych miejscowości.

Twoje dania już nigdy nie będą takie same

Jedno urządzenie, wiele możliwości.

Setki Przepisów

Gotuj jak profesjonalista - wykorzystaj tysiące przepisów w dedykowanej aplikacji Cookidoo dla Thermomixa

Szybsze gotowanie

Nie trać czasu na nudne czynności w kuchni - Thermomix zrobi to za Ciebie, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!
UMÓW PREZENTACJĘ
Przedstawiciel Thermomix Szczecin

Dlaczego warto kupić Thermomix TM6

Oszczędność pieniędzy

Thermomix to nie tylko narzędzie do zaoszczędzenia czasu, ale również pieniędzy. Wielu ludzi zaczyna gotować w domu, aby uniknąć wydatków związanych z restauracjami lub jedzeniem na wynos. Jednakże, koszt produktów spożywczych może przewyższać cenę gotowych dań. Dzięki Thermomixowi, który umożliwia szybkie i łatwe przygotowanie posiłków w domu, można oszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

Oszczędność czasu

Dzięki Thermomixowi można zaoszczędzić mnóstwo czasu, który w innym przypadku trzeba byłoby poświęcić na przygotowywanie potraw. To urządzenie posiada wiele funkcji, które umożliwiają jednoczesne miksowanie, siekanie, gotowanie i wyrabianie ciasta. Wszystko to oznacza, że można wykonywać wiele czynności jednocześnie i oszczędzić cenny czas, który można przeznaczyć na inne ważne rzeczy.

Oszczędność miejsca

Dużo ludzi posiada sporo różnorodnych urządzeń kuchennych, takich jak np. mikser, robot kuchenny czy blender. Jednakże każde z tych gadżetów zajmuje sporo miejsca w kuchni. Thermomix to niewielki sprzęt, który jest w stanie zastąpić wiele innych urządzeń kuchennych. To oznacza, że można zaoszczędzić przestrzeń w kuchni, jednocześnie mając dostęp do wielu różnorodnych funkcji.

Urozmaicona dieta

Thermomix to sprzęt, który wyróżnia się na rynku dzięki temu, że daje możliwość przygotowywania niezwykle różnorodnych posiłków. Wraz z urządzeniem dostarczane są liczne przepisy, dzięki którym można z powodzeniem zacząć eksperymentować z kuchnią w domowym zaciszu. Dlatego też, jeśli chcesz wzbogacić swoją dietę i spróbować nieznanych dotąd smaków, Thermomix będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Zdrowa dieta

Za pomocą Thermomix'a można przyrządzać zdrowe dania w swoim domu. Coraz więcej ludzi decyduje się na gotowanie w domu, ponieważ pozwala to na kontrolowanie jakości spożywanych produktów. Dzięki Thermomix'owi można uniknąć sztucznych dodatków i konserwantów, których często nie brakuje w gotowych produktach.

Ciągle nowe przepisy

Korzystanie z Thermomixa nie tylko umożliwia łatwe i szybkie przygotowywanie potraw, ale także zapewnia ciągłe źródło nowych inspiracji kulinarncyh. Na platformie Cookidoo, dedykowanej użytkownikom Thermomixa, czeka na ciebie niezliczona ilość przepisów, zarówno klasycznych, jak i oryginalnych. Dzięki temu zawsze masz możliwość wypróbowania czegoś nowego i nie musisz ograniczać się do standardowych posiłków.
Umów się na prezentację

Gotuj szybciej i taniej z Thermomixem

UMÓW PREZENTACJĘ

Częste pytania i odpowiedzi

Gdzie dojeżdżam?

Dojeżdzam na terenie całego miasta Szczecin i okolic. Obsługuje więc wszystkie dzielnice: Śródmieście, Zachód, Północ, Niebuszewo-Bolinko, Świerczewo, Pomorzany, Warszewo, Krzekowo-Bezrzecze, Majowe, Turzyn, Stare Miasto, Dąbie, Łękno, Zdroje, Gumieńce, Osów, Bukowo, Drzetowo-Grabowo, Pogodno, Podjuchy, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Niebuszewo.

Czy przedstawiciel thermomix oferuję promocje lub rabaty?

Tak, agent reprezentujący Thermomix może zaproponować specjalne oferty lub zniżki, ale są one zwykle uzależnione od obecnej oferty producenta i indywidualnych umów handlowych między agentem a klientem. Dlatego warto pytać o aktualne promocje i zniżki podczas umawiania się na prezentację lub zakup urządzenia. Możliwe jest również, że agent zaoferuje specjalne pakiety dodatkowych akcesoriów lub bezpłatne szkolenia, które podniosą wartość zakupu urządzenia.

Czy Thermomixa mogę wziąć na raty? Ile to kosztuje?

Koszt Thermomixa jest uzależniony od konkretnego modelu, jednak zazwyczaj wynosi kilka tysięcy złotych. Dostępna jest opcja nabycia tego urządzenia w sposób ratalny, co pozwala na rozłożenie kosztów na wygodne raty. Szczegóły dotyczące warunków spłaty możemy omówić podczas prezentacji urządzenia.

Czy przedstawiciel Thermomix oferuje darmową prezentację urządzenia?

Tak, oferujemy darmową demonstrację Thermomixa, która jest powszechną praktyką, umożliwiającą klientom poznanie urządzenia, jego funkcjonalności i potencjału, a także zadanie pytań przed podjęciem decyzji o zakupie. Nasza prezentacja służy również do przedstawienia korzyści wynikających z użytkowania Thermomixa.

Czy prezentacja jest obowiązkowa?

Prezentacja Thermomixa nie jest obowiązkowa, jednak gorąco zachęcamy do jej udziału. W trakcie prezentacji poznasz podstawowe funkcje i zalety urządzenia, dowiesz się, jak bezpiecznie nim posługiwać się oraz na co zwrócić uwagę podczas użytkowania. Warto zaznaczyć, że zakup Thermomixa to spory wydatek, dlatego istotne jest dokładne poznanie urządzenia przed podjęciem decyzji. Prezentacja pozwoli Ci zrozumieć, czy Thermomix będzie dla Ciebie odpowiedni i czy wydanie takiej kwoty jest uzasadnione.

Czy są jakieś szkolenia lub warsztaty dla użytkowników thermomixa?

Dla posiadaczy Thermomix dostępne są różnorodne kursy oraz sesje szkoleniowe. W zależności od regionu, można uczestniczyć między innymi w warsztatach kulinarnej sztuki, gdzie poznaje się nowe przepisy oraz techniki gotowania, szkoleniach dotyczących obsługi urządzenia oraz jego funkcjonalności, jak również w spotkaniach tematycznych, np. związanych z zdrowym odżywianiem. Ponadto, firma Vorwerk cyklicznie organizuje bezpłatne kursy online dla swoich klientów, które można śledzić w wygodnym fotelu w domu. Wszystkie te zajęcia i warsztaty pomagają użytkownikom Thermomix w pełni wykorzystać możliwości urządzenia i korzystać z niego w maksymalny sposób.

Jak się umówić na prezentacje Thermomix?

Istnieje kilka sposobów na umówienie się na prezentację Thermomixa. Można skontaktować się z lokalnym przedstawicielem dystrybucji, który udzieli informacji na temat nadchodzących prezentacji w Twoim rejonie. Alternatywnie, można skorzystać z formularza dostępnego na oficjalnej stronie Thermomixa, aby umówić się na prezentację w wybranym terminie i miejscu.

Ile trwa prezentacja Thermomix?

Na podstawie mojego doświadczenia, prezentacja Thermomixa TM6 trwa około 1,5-2 godzin i w całości jest poświęcona Tobie oraz Twoim potrzebom. W trakcie prezentacji będziesz miał okazję poznać wszystkie funkcjonalności urządzenia oraz nauczyć się, jak z nich korzystać. Przedstawię Ci także, jak bezpiecznie korzystać z Thermomixa, aby cieszyć się jego długim i niezawodnym użytkowaniem.

Jak się skontaktować i umówić prezentacje?

Chcesz umówić się na prezentacje Thermomixa u Ciebie w domu lub online? Kliknij w przycisk Umów Prezentację i uzgodnij ze mną dogodny dla Ciebie termin.

Gdzie można kupić Thermomix Szczecin

Urządzenie Thermomix można kupić wyłącznie za pośrednictwem przedstawiciela firmy, który przeprowadził prezentację. Po zakończeniu prezentacji przedstawiciel udzieli informacji na temat cen i możliwości zakupu urządzenia.

Czy na prezentacji muszę kupić Thermomix?

Nie jest wymagane, aby nabyć urządzenie Thermomix podczas prezentacji. Możesz obejrzeć, jak działa to urządzenie, dowiedzieć się o jego funkcjach i korzyściach, a potem samodzielnie zdecydować, czy chcesz je kupić. Przedstawiciel Thermomix udzieli Ci pełnych informacji na temat urządzenia, jego możliwości i kosztów, ale to od Ciebie zależy, czy spełnia ono Twoje potrzeby i czy warto zainwestować w jego zakup.

Przedstawiciel Thermomix Szczecin

Gotowanie już nigdy nie będzie takie samo. Nie wierzysz? Umów się na prezentację Thermomixa i pokażę Ci jakie to proste.
UMÓW PREZENTACJĘ
apartmentenvelopephone-handset