Przedstawiciel Thermomix Wrocław

Szukasz Przedstawiciela Thermomix w Wrocławiu? Umów się na niezobowiązującą prezentacje u CIebie w domu lub online.
UMÓW PREZENTACJĘ

Jak wygląda prezentacja Thermomixa

1

Ustalenie terminu prezentacji

Wspólnie ustalimy najwygodniejszy dla Ciebie termin prezentacji. Prezentacja jest możliwa również online, jednak możliwość fizycznego skorzystania z urządzenia pozwoli na podjęcie lepszej decyzji.

2

Przyjeżdzam do Ciebie do domu

Przyjeżdżam do Ciebie w umówionym dniu i godzinie. Prezentuję urządzenie poprzez przygotowanie kilku posiłków tak, aby przedstawić różne tryby Thermomixa. Całość potrwa około 1,5 godziny.

3

Decyzja o zakupie

Po prezentacji decydujesz czy Thermomix to urządzenie dla Ciebie.  Sama prezentacja jest niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu. Możesz też się namyślić i dać mi znać kilka dni później.
Zakupu możesz dokonać również w systemie ratalnym.

O mnie

Jestem Kasia i pracuję na pełen etat jako przedstawiciel Thermomix. Zajmuję się prezentowaniem działania urządzenia oraz pomagam w procesie zakupu. Moim głównym obszarem działania jest Wrocław, ale dojeżdżam również do okolicznych miejscowości.

Twoje dania już nigdy nie będą takie same

Jedno urządzenie, wiele możliwości.

Setki Przepisów

Gotuj jak profesjonalista - wykorzystaj tysiące przepisów w dedykowanej aplikacji Cookidoo dla Thermomixa

Szybsze gotowanie

Nie trać czasu na nudne czynności w kuchni - Thermomix zrobi to za Ciebie, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!
UMÓW PREZENTACJĘ
Przedstawiciel Thermomix Wrocław

Dlaczego warto kupić Thermomix TM6

Oszczędność pieniędzy

Thermomix to nie tylko skracanie czasu, ale również redukcja kosztów. Wielu ludzi zaczyna gotować w domu, aby zaoszczędzić na jedzeniu w restauracjach lub na wynosie. Jednak cena żywności może być znacznie wyższa niż cena gotowego jedzenia. Dzięki Thermomixowi, który zapewnia szybkie i łatwe przygotowanie potraw w domu, można zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

Oszczędność czasu

Thermomix pozwala na oszczędność czasu, który inaczej musielibyśmy poświęcić na przygotowywanie posiłków. Urządzenie to posiada wiele funkcji, umożliwiających jednoczesne miksowanie, krojenie, gotowanie oraz wyrabianie ciasta. Pozwala to na wykonywanie wielu czynności jednocześnie, co oznacza, że można zaoszczędzić czas, który można przeznaczyć na inne ważne działania.

Oszczędność miejsca

Wiele ludzi ma w posiadaniu różnorodne narzędzia kuchenne, takie jak mikser, blender czy robot kuchenny. Niestety, każde z nich zajmuje sporo przestrzeni w kuchni. Thermomix to niewielkie urządzenie, które z powodzeniem zastąpi wiele innych sprzętów. Dzięki temu zaoszczędzisz miejsce w kuchni, a jednocześnie będziesz miał dostęp do wielu funkcji.

Urozmaicona dieta

Thermomix posiada ogromną przewagę w tym, że umożliwia przygotowywanie różnorodnych dań. Dzięki temu urządzeniu można skorzystać z wielu przepisów, które pozwolą na przyrządzenie potraw w zaciszu własnego domu. To idealne rozwiązanie dla miłośników kuchni, którzy pragną wzbogacić swoją dietę i posmakować nowych smaków.

Zdrowa dieta

Dzięki Thermomixowi możesz przygotowywać zdrowe posiłki w swoim domu. Wielu ludzi wybiera gotowanie w domu, ponieważ daje to kontrolę nad jakością spożywanych produktów. Z Thermomixem unikniesz sztucznych dodatków i konserwantów, które są obecne w gotowych posiłkach.

Ciągle nowe przepisy

Używanie Thermomixa to nie tylko sposobność na szybkie i wygodne gotowanie, ale również ciągłe dostarczanie nowych pomysłów kulinarncyh. Aplikacja Cookidoo, dostępna dla posiadaczy Thermomixa, zawiera tysiące przepisów, zarówno tradycyjnych jak i nowatorskich. Dzięki temu zawsze masz pomysł na danie i nie musisz się ograniczać do powtarzalnych potraw.
Umów się na prezentację

Gotuj szybciej i taniej z Thermomixem

UMÓW PREZENTACJĘ

Częste pytania i odpowiedzi

Gdzie dojeżdżam?

Dojeżdzam na terenie całego miasta Wrocław i okolic. Obsługuje więc wszystkie dzielnice: Stare Miasto, Śródmieście, Krzyki, Fabryczna, Psie Pole, Święta Katarzyna, Sępolno, Ołtaszyn, Polanowice, Maślice, Gaj, Popowice, Muchobór Wielki, Muchobór Mały, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Zacisze-Zalesie-Szczytniki, Brochów, Karłowice-Różanka, Wojnów, Księże Małe, Księże Wielkie, Kuźniki, Leśnica, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Klecina, Grabiszyn-Grabiszynek, Bartoszowice, Pracze Odrzańskie, Pracze Widawskie, Tarnogaj, Osobowice-Rędzin, Oporów, Gądów-Popowice Południowe, Nowy Dwór, Kowale, Kiełczów, Kozanów, Gajowice, Gajków, Kępa Mieszczańska, Borek, Brochów-Markot, Zakrzów, Huby, Pawłowice, Jarnołtów, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Poświętne, Radwanice, Sołtysowice, Strachocin, Szczepin, Trestno, Widawa, Zawidawie, Zgorzelisko.

Czy przedstawiciel thermomix oferuję promocje lub rabaty?

Tak, agent Thermomix może proponować specjalne oferty lub upusty, jednak zazwyczaj są one uzależnione od obecnej oferty producenta oraz indywidualnych umów handlowych między agentem a klientem. Warto zatem pytać o aktualne promocje i upusty podczas ustalania spotkania lub zakupu urządzenia. Istnieje również możliwość, że agent zaoferuje specjalne zestawy dodatkowych akcesoriów lub bezpłatne szkolenia, które podniosą wartość zakupu urządzenia.

Czy Thermomixa mogę wziąć na raty? Ile to kosztuje?

Koszt Thermomix uzależniony jest od rodzaju sprzętu, jednakowoż zazwyczaj wynosi kilka tysięcy złotych. Możliwe jest nabycie urządzenia Thermomix w sposób rozłożony na raty, co umożliwia przystosowanie płatności do indywidualnych potrzeb. W celu poznania szczegółowych warunków dotyczących rat, należy skonsultować się z nami podczas prezentacji produktu.

Czy przedstawiciel Thermomix oferuje darmową prezentację urządzenia?

Tak, reprezentant marki Thermomix zapewnia bezpłatne spotkanie prezentacyjne, aby umożliwić klientom lepsze poznanie urządzenia, jego funkcji i zalet. Taka praktyka jest standardowym podejściem, które daje klientom możliwość zadania pytań i dokładnego zapoznania się z urządzeniem przed podjęciem decyzji o zakupie. Prezentacja stanowi również doskonałą okazję do przedstawienia korzyści, jakie płyną z użytkowania Thermomixa.

Czy prezentacja jest obowiązkowa?

Nie jest wymagane uczestnictwo w prezentacji Thermomixa, lecz zdecydowanie zalecamy jej udział. W czasie prezentacji poznasz podstawowe funkcje i możliwości urządzenia, dowiesz się jak bezpiecznie je obsługiwać oraz na co zwrócić uwagę w trakcie użytkowania. Warto zauważyć, że nabycie Thermomixa to znaczny wydatek, dlatego istotne jest dokładne poznanie urządzenia przed podjęciem decyzji. Prezentacja pomoże Ci zrozumieć, czy Thermomix będzie dla Ciebie odpowiedni oraz czy zainwestowanie takiej sumy rzeczywiście ma sens.

Czy są jakieś szkolenia lub warsztaty dla użytkowników thermomixa?

Tak, posiadacze urządzenia Thermomix mają dostęp do różnorodnych szkoleń i warsztatów. W zależności od lokalizacji, oferowane są między innymi warsztaty kulinarnie, podczas których uczestnicy poznają nowe przepisy i techniki gotowania, szkolenia z obsługi urządzenia i jego funkcjonalności oraz spotkania tematyczne, np. poświęcone zdrowemu odżywianiu. Poza tym, firma Vorwerk cyklicznie organizuje bezpłatne szkolenia online dla swoich klientów, które można obejrzeć w wygodnym miejscu, jakim jest własne mieszkanie. Wszystkie te szkolenia i warsztaty pomagają użytkownikom Thermomix wykorzystać w pełni możliwości urządzenia i czerpać z niego jak najwięcej korzyści.

Jak się umówić na prezentacje Thermomix?

Aby zapisać się na prezentację Thermomixa, istnieje kilka opcji do wyboru. Można skontaktować się z lokalnym dystrybutorem Thermomixa, który udzieli informacji na temat nadchodzących prezentacji w Twojej okolicy. Alternatywnie, można skorzystać z formularza dostępnego na oficjalnej stronie Thermomixa, aby umówić się na prezentację w wygodnym terminie i miejscu.

Ile trwa prezentacja Thermomix?

Moje osobiste doświadczenie wskazuje, że prezentacja Thermomixa TM6 trwa zazwyczaj od 1,5 do 2 godzin i jest ona w pełni skoncentrowana na Twoich potrzebach i wymaganiach.

Jak się skontaktować i umówić prezentacje?

Chcesz umówić się na prezentacje Thermomixa u Ciebie w domu lub online? Kliknij w przycisk Umów Prezentację i uzgodnij ze mną dogodny dla Ciebie termin.

Gdzie można kupić Thermomix Wrocław

Urządzenie Thermomix można kupić wyłącznie za pośrednictwem przedstawiciela firmy, który przeprowadził prezentację. Po zakończeniu prezentacji przedstawiciel udzieli informacji na temat cen i możliwości zakupu urządzenia.

Czy na prezentacji muszę kupić Thermomix?

Nie jest wymagane dokonywanie zakupu urządzenia Thermomix podczas prezentacji. Możesz zobaczyć, jak działa urządzenie, zapoznać się z jego funkcjami i korzyściami, a następnie samodzielnie zdecydować, czy chcesz je nabyć. Przedstawiciel Thermomix dostarczy Ci wszelkie informacje dotyczące urządzenia, jego funkcjonalności i kosztów, ale ostatecznie to Ty decydujesz, czy chcesz inwestować w jego zakup i czy spełnia on Twoje potrzeby.

Przedstawiciel Thermomix Wrocław

Gotowanie już nigdy nie będzie takie samo. Nie wierzysz? Umów się na prezentację Thermomixa i pokażę Ci jakie to proste.
UMÓW PREZENTACJĘ
apartmentenvelopephone-handset