Przedstawiciel Thermomix Lubin

Szukasz Przedstawiciela Thermomix w Lubinie? Umów się na niezobowiązującą prezentacje u CIebie w domu lub online.
UMÓW PREZENTACJĘ

Jak wygląda prezentacja Thermomixa

1

Ustalenie terminu prezentacji

Wspólnie ustalimy najwygodniejszy dla Ciebie termin prezentacji. Prezentacja jest możliwa również online, jednak możliwość fizycznego skorzystania z urządzenia pozwoli na podjęcie lepszej decyzji.

2

Przyjeżdzam do Ciebie do domu

Przyjeżdżam do Ciebie w umówionym dniu i godzinie. Prezentuję urządzenie poprzez przygotowanie kilku posiłków tak, aby przedstawić różne tryby Thermomixa. Całość potrwa około 1,5 godziny.

3

Decyzja o zakupie

Po prezentacji decydujesz czy Thermomix to urządzenie dla Ciebie.  Sama prezentacja jest niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu. Możesz też się namyślić i dać mi znać kilka dni później.
Zakupu możesz dokonać również w systemie ratalnym.

O mnie

Jestem Kasia i pracuję na pełen etat jako przedstawiciel Thermomix. Zajmuję się prezentowaniem działania urządzenia oraz pomagam w procesie zakupu. Moim głównym obszarem działania jest Lubin, ale dojeżdżam również do okolicznych miejscowości.

Twoje dania już nigdy nie będą takie same

Jedno urządzenie, wiele możliwości.

Setki Przepisów

Gotuj jak profesjonalista - wykorzystaj tysiące przepisów w dedykowanej aplikacji Cookidoo dla Thermomixa

Szybsze gotowanie

Nie trać czasu na nudne czynności w kuchni - Thermomix zrobi to za Ciebie, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!
UMÓW PREZENTACJĘ
Przedstawiciel Thermomix Lubin

Dlaczego warto kupić Thermomix TM6

Oszczędność pieniędzy

Thermomix to nie tylko skrót czasu, ale również oszczędność finansowa. Wielu ludzi decyduje się na gotowanie w domu, by zaoszczędzić na jedzeniu w restauracjach lub na wynos. Niestety, koszt produktów spożywczych może okazać się wyższy niż cena gotowych posiłków. Dzięki Thermomixowi, który pozwala na szybkie i łatwe przygotowanie dań w domu, można oszczędzać pieniądze w dłuższej perspektywie.

Oszczędność czasu

Dzięki Thermomixowi można zaoszczędzić wiele czasu, który inaczej trzeba by było poświęcić na przygotowywanie posiłków. Urządzenie to posiada wiele funkcji, które umożliwiają jednoczesne wykonywanie takich czynności jak krojenie, mieszanie, gotowanie czy wyrabianie ciasta. W ten sposób można z łatwością wykonać wiele zadań naraz, co pozwala zaoszczędzić cenny czas, który można przeznaczyć na inne ważne sprawy.

Oszczędność miejsca

Wiele ludzi ma wiele różnorodnych urządzeń kuchennych, na przykład blendery, roboty kuchenne czy mikser. Jednakże każde z nich potrzebuje sporo przestrzeni w kuchni. Thermomix to zwarta maszyna, która potrafi zastąpić wiele innych urządzeń kuchennych. To oznacza, że można oszczędzić miejsce w kuchni oraz mieć możliwość korzystania z wielu funkcji jednocześnie.

Urozmaicona dieta

Thermomix to sprzęt, który wyróżnia się na rynku możliwością przyrządzania wielu różnorodnych potraw. Urządzenie to dostarcza mnóstwo przepisów, które można wykorzystać do przygotowywania posiłków w domu. Jest to idealna opcja dla tych, którzy cenią sobie urozmaicenie swojej diety i chcą eksperymentować z nowymi smakami.

Zdrowa dieta

Thermomix umożliwia przygotowywanie zdrowych dań w domu. Coraz więcej ludzi decyduje się na gotowanie w domu, ponieważ pozwala to na kontrolowanie jakości używanych produktów spożywczych. Dzięki temu urządzeniu można uniknąć sztucznych dodatków i konserwantów, które są często obecne w gotowych potrawach.

Ciągle nowe przepisy

Wykorzystanie Thermomixa to nie tylko sposobność na przygotowanie posiłków w szybki i prosty sposób, ale również stałe dostarczanie świeżych pomysłów kulinarncyh. Na platformie Cookidoo, dostępnej dla użytkowników Thermomixa, odkryjesz tysiące przepisów, zarówno tradycyjnych jak i nowatorskich. To pozwala na ciągłe inspiracje i uniknięcie nudnych potraw.
Umów się na prezentację

Gotuj szybciej i taniej z Thermomixem

UMÓW PREZENTACJĘ

Częste pytania i odpowiedzi

Gdzie dojeżdżam?

Dojeżdzam na terenie całego miasta Lubin i okolic. Obsługuje więc wszystkie dzielnice: Centrum, Osiedle Młodych, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Złotoryjska, Osiedle Zameczek, Osiedle Piastów, Osiedle Dolnośląskie, Osiedle Polne, Osiedle Nadbrzeżna, Osiedle Przylesie, Osiedle Robotnicze, Osiedle Słowiańskie, Osiedle Zielone, Osiedle Łużyckie.

Czy przedstawiciel thermomix oferuję promocje lub rabaty?

Tak, reprezentant Thermomix może udzielać zniżek lub ofert promocyjnych, jednakże są one zwykle uzależnione od obecnej oferty producenta i indywidualnych umów handlowych między reprezentantem a klientem. Dlatego warto pytać o aktualne rabaty i promocje podczas ustalania spotkania lub zakupu produktu. Może też zdarzyć się, że reprezentant zaproponuje specjalne zestawy dodatkowych akcesoriów lub darmowe szkolenia, które podniosą wartość zakupu urządzenia.

Czy Thermomixa mogę wziąć na raty? Ile to kosztuje?

Wartość Thermomixa jest uzależniona od rodzaju sprzętu, ale zazwyczaj oscyluje w granicach kilku tysięcy złotych. Dostępna jest opcja nabycia urządzenia Thermomix w ratach, dzięki czemu płatności można rozłożyć na wygodne raty. Szczegółowe wiadomości dotyczące zasad spłaty raty możemy omówić na spotkaniu, podczas którego przedstawimy sprzęt.

Czy przedstawiciel Thermomix oferuje darmową prezentację urządzenia?

Tak, reprezentant Thermomixa udostępnia darmową prezentację sprzętu. Jest to zwyczajowa procedura, która daje klientom możliwość zapoznania się z urządzeniem, dowiedzenia się o jego możliwościach i funkcjonalności, a także zadania pytań przed podjęciem decyzji o nabyciu. Prezentacja stanowi także sposobność do przedstawienia korzyści, jakie płyną z użytkowania Thermomixa.

Czy prezentacja jest obowiązkowa?

Udział w prezentacji Thermomixa nie jest wymagany, jednak gorąco polecamy jej udział. Podczas prezentacji odkryjesz podstawowe funkcje i możliwości urządzenia, dowiesz się jak bezpiecznie go obsługiwać oraz czego należy przestrzegać podczas użytkowania. Należy pamiętać, że zakup Thermomixa to znaczny wydatek, dlatego istotne jest dokładne zapoznanie się z urządzeniem przed podjęciem decyzji. Prezentacja pomoże Ci zrozumieć, czy Thermomix będzie dla Ciebie odpowiedni i czy wydanie takiej kwoty jest uzasadnione.

Czy są jakieś szkolenia lub warsztaty dla użytkowników thermomixa?

Tak, posiadacze Thermomix mają dostęp do różnorodnych szkoleń i warsztatów. W zależności od regionu, oferowane są m.in. warsztaty kulinarnego, na których uczestnicy mogą zdobyć nowe przepisy i techniki gotowania, szkolenia z obsługi urządzenia i jego funkcjonalności, a także spotkania tematyczne, np. poświęcone zdrowemu odżywianiu. Co więcej, firma Vorwerk cyklicznie organizuje bezpłatne szkolenia online dla klientów, którzy mogą je obejrzeć z wygody własnego domu. Wszystkie te szkolenia i warsztaty pomagają użytkownikom Thermomix w pełni wykorzystać potencjał urządzenia i czerpać z niego maksymalne korzyści.

Jak się umówić na prezentacje Thermomix?

Aby zorganizować pokaz Thermomixa, istnieje kilka sposobów kontaktu. Można skontaktować się z przedstawicielem lokalnego dystrybutora Thermomixa, który będzie miał informacje o nadchodzących pokazach w Twoim rejonie. Istnieje również możliwość skorzystania z formularza dostępnego na oficjalnej stronie Thermomixa, aby umówić się na prezentację w wybranym terminie i miejscu.

Ile trwa prezentacja Thermomix?

Z mojego osobistego doświadczenia wynika, że trwająca przeważnie od 1,5 do 2 godzin prezentacja jest całkowicie poświęcona Tobie i Twoim potrzebom. Podczas tego wydarzenia będziesz miał możliwość zapoznania się z Thermomixem TM6 oraz jego funkcjonalnościami. Dowiesz się, jak korzystać z urządzenia, jakie ma ono najważniejsze funkcje oraz jak bezpiecznie z niego korzystać, aby cieszyć się jego długim i niezawodnym użytkowaniem.

Jak się skontaktować i umówić prezentacje?

Chcesz umówić się na prezentacje Thermomixa u Ciebie w domu lub online? Kliknij w przycisk Umów Prezentację i uzgodnij ze mną dogodny dla Ciebie termin.

Gdzie można kupić Thermomix Lubin

Urządzenie Thermomix można kupić wyłącznie za pośrednictwem przedstawiciela firmy, który przeprowadził prezentację. Po zakończeniu prezentacji przedstawiciel udzieli informacji na temat cen i możliwości zakupu urządzenia.

Czy na prezentacji muszę kupić Thermomix?

Na prezentacji nie jest wymagane dokonanie zakupu Thermomixa. Możesz zobaczyć jak działa, zapoznać się z jego funkcjami i korzyściami, a później samodzielnie zdecydować, czy chcesz go kupić. Przedstawiciel Thermomixa udzieli Ci wszystkich informacji dotyczących urządzenia, jego możliwości oraz kosztów, jednak to Ty masz ostateczne słowo, czy to urządzenie spełnia Twoje wymagania i czy warto zainwestować w jego zakup.

Przedstawiciel Thermomix Lubin

Gotowanie już nigdy nie będzie takie samo. Nie wierzysz? Umów się na prezentację Thermomixa i pokażę Ci jakie to proste.
UMÓW PREZENTACJĘ
apartmentenvelopephone-handset