Przedstawiciel Thermomix Płock

Szukasz Przedstawiciela Thermomix w Płocku? Umów się na niezobowiązującą prezentacje u CIebie w domu lub online.
UMÓW PREZENTACJĘ

Jak wygląda prezentacja Thermomixa

1

Ustalenie terminu prezentacji

Wspólnie ustalimy najwygodniejszy dla Ciebie termin prezentacji. Prezentacja jest możliwa również online, jednak możliwość fizycznego skorzystania z urządzenia pozwoli na podjęcie lepszej decyzji.

2

Przyjeżdzam do Ciebie do domu

Przyjeżdżam do Ciebie w umówionym dniu i godzinie. Prezentuję urządzenie poprzez przygotowanie kilku posiłków tak, aby przedstawić różne tryby Thermomixa. Całość potrwa około 1,5 godziny.

3

Decyzja o zakupie

Po prezentacji decydujesz czy Thermomix to urządzenie dla Ciebie.  Sama prezentacja jest niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu. Możesz też się namyślić i dać mi znać kilka dni później.
Zakupu możesz dokonać również w systemie ratalnym.

O mnie

Jestem Kasia i pracuję na pełen etat jako przedstawiciel Thermomix. Zajmuję się prezentowaniem działania urządzenia oraz pomagam w procesie zakupu. Moim głównym obszarem działania jest Płock, ale dojeżdżam również do okolicznych miejscowości.

Twoje dania już nigdy nie będą takie same

Jedno urządzenie, wiele możliwości.

Setki Przepisów

Gotuj jak profesjonalista - wykorzystaj tysiące przepisów w dedykowanej aplikacji Cookidoo dla Thermomixa

Szybsze gotowanie

Nie trać czasu na nudne czynności w kuchni - Thermomix zrobi to za Ciebie, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!
UMÓW PREZENTACJĘ
Przedstawiciel Thermomix Płock

Dlaczego warto kupić Thermomix TM6

Oszczędność pieniędzy

Thermomix to nie tylko oszczędność czasu, ale także oszczędność finansowa. Wielu ludzi zaczyna gotować w domu, aby uniknąć wydatków związanych z jedzeniem w restauracjach lub na wynos. Niestety, koszt zakupu produktów spożywczych może być znacznie wyższy niż koszt gotowych dań. Dzięki Thermomixowi, który umożliwia szybkie i łatwe przygotowanie posiłków w domu, można oszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

Oszczędność czasu

Dzięki Thermomixowi można zaoszczędzić wiele czasu, który w innym przypadku trzeba by było poświęcić na gotowanie posiłków. Ten sprzęt posiada wiele funkcji, które umożliwiają równoczesne krojenie, miksowanie, gotowanie, a nawet wyrabianie ciasta. To oznacza, że można wykonać wiele czynności jednocześnie i zaoszczędzić cenny czas, który można poświęcić na inne ważne sprawy.

Oszczędność miejsca

Wiele ludzi dysponuje różnorodnym asortymentem narzędzi kuchennych, na przykład blenderem, robota kuchennego czy mikserem. Niemniej jednak każde z nich wymaga sporo powierzchni w kuchni. Thermomix jest niewielkim urządzeniem, które z powodzeniem zastępuje wiele innych sprzętów kuchennych. Oznacza to, że można oszczędzić miejsce w kuchni, a jednocześnie korzystać z wielu funkcji.

Urozmaicona dieta

Thermomix posiada wiele zalet, jedną z najważniejszych jest możliwość przygotowywania różnorodnych potraw. Urządzenie to oferuje wiele przepisów, które można wykorzystać do przyrządzenia pysznych dań w domu. To idealne rozwiązanie dla osób, które pragną urozmaicić swoją kuchnię i eksperymentować z nowymi smakami.

Zdrowa dieta

Dzięki Thermomixowi możliwe jest przygotowywanie zdrowych posiłków w zaciszu domowym. Coraz więcej osób decyduje się na gotowanie we własnej kuchni, ponieważ daje to pełną kontrolę nad jakością używanych składników. Wykorzystanie Thermomixu pozwala na uniknięcie dodatków sztucznych oraz konserwantów, których ilość jest znacznie większa w kupnych posiłkach.

Ciągle nowe przepisy

Używanie Thermomixa nie ogranicza się tylko do szybkiego i łatwego przygotowywania posiłków, ale również pozwala na odkrywanie nowych kulinarnych inspiracji. Na platformie Cookidoo, dedykowanej dla użytkowników Thermomixa, dostępnych jest wiele tysięcy przepisów, w tym zarówno tradycyjnych, jak i oryginalnych. To oznacza, że zawsze masz pomysł na danie i nie musisz ograniczać się do tych samych przepisów.
Umów się na prezentację

Gotuj szybciej i taniej z Thermomixem

UMÓW PREZENTACJĘ

Częste pytania i odpowiedzi

Gdzie dojeżdżam?

Dojeżdzam na terenie całego miasta Płock i okolic. Obsługuje więc wszystkie dzielnice: Brzeźno, Bugaj, Dąbrowskiego, Dobrzyńska, Górki, Jana Pawła II, Kazimierza Wielkiego, Kolegialna, Kolegialna Południe, Kolegialna Zachód, Księżak, Łukasiewicza, Masovia, Mickiewicza, Młodziejewskiego, Nadbrzeżna, Na Skarpie, Osiedle Tysiąclecia, Piaski, Podolszyce, Podolszyce Południe, Podolszyce Zachód, Północ, Południe, Stare Miasto, Tumskie Wzgórze, Walecznych, Wyszogrodzka, Zachód.

Czy przedstawiciel thermomix oferuję promocje lub rabaty?

Tak, agent Thermomix może udzielać zniżek lub oferować promocje, ale zwykle uzależnione są one od bieżącej oferty producenta i indywidualnych umów handlowych pomiędzy agentem a klientem. Warto zatem pytać o bieżące rabaty i promocje podczas ustalania spotkania lub zakupu sprzętu. Możliwe również, że agent zaproponuje specjalne zestawy dodatkowych akcesoriów lub bezpłatne szkolenia, które podniosą wartość zakupu urządzenia.

Czy Thermomixa mogę wziąć na raty? Ile to kosztuje?

Wysokość ceny Thermomixa zależy od wersji, jednak zazwyczaj wynosi kilka tysięcy polskich złotych. Urządzenie to jest dostępne w opcji zakupu na raty, co umożliwia rozłożenie kosztów na dogodne raty. Szczegółowe informacje dotyczące zasad spłat możemy uzyskać podczas spotkania z prezentacją urządzenia.

Czy przedstawiciel Thermomix oferuje darmową prezentację urządzenia?

Tak, reprezentant Thermomixa proponuje bezpłatne pokazy urządzenia. To rutynowa procedura, która umożliwia klientom zapoznanie się z urządzeniem, zrozumienie jego funkcjonalności i zalet oraz uzyskanie odpowiedzi na wszelkie pytania przed dokonaniem zakupu. Pokaz jest również sposobem na przedstawienie klientowi korzyści wynikających z używania Thermomixa.

Czy prezentacja jest obowiązkowa?

Udział w prezentacji Thermomixa nie jest obowiązkowy, ale bardzo polecamy wzięcie w niej udziału. Podczas prezentacji poznasz podstawowe funkcje i możliwości urządzenia, dowiesz się, jak bezpiecznie nim operować oraz na co należy zwrócić uwagę podczas korzystania. Trzeba zdawać sobie sprawę, że zakup Thermomixa to spory wydatek, dlatego warto dokładnie zapoznać się z nim przed podjęciem decyzji. Prezentacja pozwoli Ci zrozumieć, czy Thermomix jest dla Ciebie odpowiedni i czy wydanie takiej kwoty rzeczywiście ma sens.

Czy są jakieś szkolenia lub warsztaty dla użytkowników thermomixa?

Tak, posiadacze Thermomixa mają dostęp do różnorodnych kursów i zajęć. W zależności od regionu, organizowane są m.in. warsztaty kulinarne, na których uczestnicy poznają nowe przepisy i techniki gotowania, szkolenia dotyczące użytkowania urządzenia i jego funkcji, a także spotkania tematyczne, np. o zdrowym stylu życia. Ponadto, firma Vorwerk regularnie udostępnia bezpłatne szkolenia online dla swoich klientów, które można oglądać z wygodnego fotela w domu. Wszystkie te zajęcia pomagają użytkownikom Thermomixa w pełni wykorzystać możliwości urządzenia i czerpać z niego jak najwięcej korzyści.

Jak się umówić na prezentacje Thermomix?

Istnieje kilka sposobów na umówienie się na prezentację Thermomixa. Można skontaktować się z przedstawicielem lokalnej dystrybucji Thermomixa, który udzieli informacji na temat nadchodzących prezentacji w Twojej okolicy. Można również skorzystać z formularza dostępnego na oficjalnej stronie Thermomixa i umówić się na prezentację w wybranym terminie i miejscu.

Ile trwa prezentacja Thermomix?

Mam doświadczenie, które mówi, że prezentacja TM6 trwa zazwyczaj od 1,5 do 2 godzin i w całości poświęcona jest Tobie i Twoim potrzebom. W trakcie prezentacji przedstawię Ci możliwości i funkcjonalności Thermomixa, pokażę Ci, jak korzystać z urządzenia, jakie są jego najważniejsze funkcje i jak bezpiecznie z niego korzystać. Chcę, abyś czuł się swobodnie podczas prezentacji i miał możliwość zadawania pytań dotyczących Thermomixa. Wszystko po to, abyś mógł przekonać się, jak łatwo i przyjemnie można gotować dzięki temu urządzeniu.

Jak się skontaktować i umówić prezentacje?

Chcesz umówić się na prezentacje Thermomixa u Ciebie w domu lub online? Kliknij w przycisk Umów Prezentację i uzgodnij ze mną dogodny dla Ciebie termin.

Gdzie można kupić Thermomix Płock

Urządzenie Thermomix można kupić wyłącznie za pośrednictwem przedstawiciela firmy, który przeprowadził prezentację. Po zakończeniu prezentacji przedstawiciel udzieli informacji na temat cen i możliwości zakupu urządzenia.

Czy na prezentacji muszę kupić Thermomix?

Nie ma wymogu nabycia urządzenia Thermomix podczas prezentacji. Możesz zaobserwować, jak działa urządzenie, poznać jego funkcje i zalety, a wówczas samodzielnie włączyć się w decyzję, czy chcesz dokonać zakupu. Przedstawiciel Thermomix będzie służył Ci wszelkimi informacjami na temat urządzenia, jego funkcjonalności i kosztów, jednak to Ty samodzielnie podejmiesz decyzję, czy to urządzenie spełnia Twoje oczekiwania oraz czy chcesz zainwestować w jego zakup.

Przedstawiciel Thermomix Płock

Gotowanie już nigdy nie będzie takie samo. Nie wierzysz? Umów się na prezentację Thermomixa i pokażę Ci jakie to proste.
UMÓW PREZENTACJĘ
apartmentenvelopephone-handset