Przedstawiciel Thermomix Jastrzębie-Zdrój

Szukasz Przedstawiciela Thermomix w Jastrzębiu-zdrój? Umów się na niezobowiązującą prezentacje u CIebie w domu lub online.
UMÓW PREZENTACJĘ

Jak wygląda prezentacja Thermomixa

1

Ustalenie terminu prezentacji

Wspólnie ustalimy najwygodniejszy dla Ciebie termin prezentacji. Prezentacja jest możliwa również online, jednak możliwość fizycznego skorzystania z urządzenia pozwoli na podjęcie lepszej decyzji.

2

Przyjeżdzam do Ciebie do domu

Przyjeżdżam do Ciebie w umówionym dniu i godzinie. Prezentuję urządzenie poprzez przygotowanie kilku posiłków tak, aby przedstawić różne tryby Thermomixa. Całość potrwa około 1,5 godziny.

3

Decyzja o zakupie

Po prezentacji decydujesz czy Thermomix to urządzenie dla Ciebie.  Sama prezentacja jest niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu. Możesz też się namyślić i dać mi znać kilka dni później.
Zakupu możesz dokonać również w systemie ratalnym.

O mnie

Jestem Kasia i pracuję na pełen etat jako przedstawiciel Thermomix. Zajmuję się prezentowaniem działania urządzenia oraz pomagam w procesie zakupu. Moim głównym obszarem działania jest Jastrzębie-Zdrój, ale dojeżdżam również do okolicznych miejscowości.

Twoje dania już nigdy nie będą takie same

Jedno urządzenie, wiele możliwości.

Setki Przepisów

Gotuj jak profesjonalista - wykorzystaj tysiące przepisów w dedykowanej aplikacji Cookidoo dla Thermomixa

Szybsze gotowanie

Nie trać czasu na nudne czynności w kuchni - Thermomix zrobi to za Ciebie, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!
UMÓW PREZENTACJĘ
Przedstawiciel Thermomix Jastrzębie-Zdrój

Dlaczego warto kupić Thermomix TM6

Oszczędność pieniędzy

Thermomix to nie tylko zaoszczędzenie czasu, ale także oszczędność pieniędzy. Wielu ludzi zaczyna gotować w domu, aby nie wydawać pieniędzy na jedzenie w restauracjach lub na wynos. Jednak koszt składników spożywczych może być znacznie wyższy niż koszt gotowego jedzenia. Dzięki Thermomixowi, który umożliwia szybkie i łatwe przygotowanie posiłków w domu, można oszczędzać pieniądze na dłuższą metę.

Oszczędność czasu

Dzięki Thermomixowi można zaoszczędzić wiele godzin, które w przeciwnym razie trzeba byłoby poświęcić na przygotowywanie posiłków. To urządzenie posiada mnóstwo funkcji, które pozwalają na jednoczesne miksowanie, siekanie, gotowanie, a także wyrabianie ciasta. Dzięki temu można załatwić wiele rzeczy naraz i zaoszczędzić cenny czas, który można przeznaczyć na inne ważne sprawy.

Oszczędność miejsca

Wielu ludzi ma w swojej kuchni różnego rodzaju urządzenia kuchenne, takie jak mikser, robot kuchenny czy blender. Niestety, każde z nich zajmuje dużo miejsca na blacie. Thermomix, z kolei, to niewielkie urządzenie, które może zastąpić wiele innych sprzętów kuchennych. Dzięki temu można zaoszczędzić miejsce w kuchni, a jednocześnie korzystać z wielu różnorodnych funkcji.

Urozmaicona dieta

Thermomix to urządzenie, które wyróżnia się na rynku dzięki swojej dużej wszechstronności w kwestii przygotowywania posiłków. Dzięki mnogości dostępnych przepisów, możemy z łatwością zaskoczyć naszych bliskich nowymi, niebanalnymi daniami. To doskonała opcja dla osób, które chcą poszerzyć swoje kulinarne horyzonty i odkrywać nowe smaki.

Zdrowa dieta

Thermomix umożliwia przygotowywanie zdrowych dań w zaciszu własnego domu. Wielu ludzi wybiera gotowanie w domu, aby mieć kontrolę nad jakością używanych produktów spożywczych. Dzięki Thermomixowi można uniknąć sztucznych dodatków i konserwantów, które często znajdują się w gotowych potrawach.

Ciągle nowe przepisy

Korzystanie z kuchennego cuda jakim jest Thermomix, to nie tylko łatwe i szybkie przygotowywanie pysznych potraw, ale również nieustanne dostarczanie nowych inspiracji kulinarncyh. Na platformie Cookidoo, dedykowanej dla użytkowników tego urządzenia, można znaleźć tysiące przepisów, zarówno tradycyjnych jak i niebanalnych. Dzięki temu zawsze masz w zanadrzu pomysł na smaczne danie, bez potrzeby powtarzania tych samych potraw.
Umów się na prezentację

Gotuj szybciej i taniej z Thermomixem

UMÓW PREZENTACJĘ

Częste pytania i odpowiedzi

Gdzie dojeżdżam?

Dojeżdzam na terenie całego miasta Jastrzębie-Zdrój i okolic. Obsługuje więc wszystkie dzielnice: Centrum, Borynia, Moszczenica, Zdrój, Szczepanów, Ruptawa, Szeroka, Stara Wieś, Północ, Zachód, Południe, Wschód.

Czy przedstawiciel thermomix oferuję promocje lub rabaty?

Tak, reprezentant Thermomix może zaproponować specjalne oferty lub zniżki, jednakże ich dostępność uzależniona jest od obowiązującej polityki producenta oraz umowy handlowej między reprezentantem a klientem. Wskazane jest zapytać o aktualne oferty promocyjne i zniżki podczas ustalania terminu prezentacji lub zakupu urządzenia. Możliwe, że reprezentant zaproponuje specjalne zestawy dodatkowych akcesoriów lub darmowe szkolenia, które podniosą wartość zakupu urządzenia.

Czy Thermomixa mogę wziąć na raty? Ile to kosztuje?

Koszt urządzenia Thermomix jest zróżnicowany w zależności od modelu, ale zazwyczaj przewyższa kilka tysięcy złotych. Jest możliwość nabycia Thermomixa w systemie ratalnym, co umożliwia podzielenie opłat na wygodne raty. Dokładne szczegóły odnośnie warunków ratowania można omówić podczas prezentacji urządzenia.

Czy przedstawiciel Thermomix oferuje darmową prezentację urządzenia?

Tak, przedstawiciel firmy Thermomix oferuje bezpłatną prezentację urządzenia. Jest to rutynowa procedura, umożliwiająca klientom zapoznanie się z urządzeniem, odkrycie jego możliwości i funkcji oraz zadanie pytań przed podjęciem decyzji o zakupie. Prezentacja stanowi także okazję do przedstawienia klientowi korzyści, które płyną z użytkowania Thermomixa.

Czy prezentacja jest obowiązkowa?

Chociaż nie jest wymagane, zalecamy uczestnictwo w prezentacji Thermomixa. Na spotkaniu poznasz jego podstawowe funkcje i możliwości, dowiesz się, jak bezpiecznie obsługiwać urządzenie i na co zwrócić uwagę podczas użytkowania. Warto pamiętać, że zakup Thermomixa to poważny wydatek, dlatego koniecznie należy dokładnie poznać urządzenie przed podjęciem decyzji. Dzięki prezentacji będziesz mógł zrozumieć, czy Thermomix jest dla Ciebie odpowiedni i czy wydanie takiej kwoty ma sens.

Czy są jakieś szkolenia lub warsztaty dla użytkowników thermomixa?

Tak, dla posiadaczy urządzenia Thermomix są dostępne różnorodne kursy i warsztaty. W zależności od lokalizacji, proponowane są m.in. warsztaty kulinarnego, podczas których uczestnicy mogą odkryć nowe receptury i techniki gotowania, szkolenia z obsługi sprzętu i jego funkcjonalności, a także spotkania tematyczne, np. dotyczące zdrowego stylu życia. W dodatku, firma Vorwerk systematycznie organizuje bezpłatne lekcje online dla swoich klientów, które można obejrzeć z wygody domowego zacisza. Wszystkie te szkolenia i warsztaty pomagają posiadaczom urządzenia Thermomix w pełni wykorzystać jego potencjał i korzystać z niego w najwyższym stopniu.

Jak się umówić na prezentacje Thermomix?

Istnieją różne sposoby na umówienie się na prezentację Thermomixa. Można skontaktować się z lokalnym przedstawicielem dystrybucji, który będzie miał informacje o planowanych prezentacjach w Twojej okolicy. Alternatywnie, można skorzystać z formularza dostępnego na oficjalnej stronie Thermomixa, aby zapisać się na prezentację w wybranym terminie i miejscu.

Ile trwa prezentacja Thermomix?

Z mojego osobistego doświadczenia wynika, że przeważnie prezentacja TM6 trwa około 1,5-2 godzin i w tym czasie skupiamy się wyłącznie na Tobie i Twoich potrzebach.

Jak się skontaktować i umówić prezentacje?

Chcesz umówić się na prezentacje Thermomixa u Ciebie w domu lub online? Kliknij w przycisk Umów Prezentację i uzgodnij ze mną dogodny dla Ciebie termin.

Gdzie można kupić Thermomix Jastrzębie-Zdrój

Urządzenie Thermomix można kupić wyłącznie za pośrednictwem przedstawiciela firmy, który przeprowadził prezentację. Po zakończeniu prezentacji przedstawiciel udzieli informacji na temat cen i możliwości zakupu urządzenia.

Czy na prezentacji muszę kupić Thermomix?

Na prezentacji Thermomix nie jest wymagane kupowanie urządzenia. Możesz obejrzeć, jak działa, poznać jego funkcje i zalety, a potem samodzielnie zdecydować, czy chcesz kupić. Przedstawiciel Thermomix udzieli Ci wszelkich informacji o urządzeniu, jego funkcjonalności i cenie, ale Ty decydujesz, czy spełnia Twoje wymagania i czy jest warte inwestycji.

Przedstawiciel Thermomix Jastrzębie-Zdrój

Gotowanie już nigdy nie będzie takie samo. Nie wierzysz? Umów się na prezentację Thermomixa i pokażę Ci jakie to proste.
UMÓW PREZENTACJĘ
apartmentenvelopephone-handset