Przedstawiciel Thermomix Oświęcim

Szukasz Przedstawiciela Thermomix w Oświęcimiu? Umów się na niezobowiązującą prezentacje u CIebie w domu lub online.
UMÓW PREZENTACJĘ

Jak wygląda prezentacja Thermomixa

1

Ustalenie terminu prezentacji

Wspólnie ustalimy najwygodniejszy dla Ciebie termin prezentacji. Prezentacja jest możliwa również online, jednak możliwość fizycznego skorzystania z urządzenia pozwoli na podjęcie lepszej decyzji.

2

Przyjeżdzam do Ciebie do domu

Przyjeżdżam do Ciebie w umówionym dniu i godzinie. Prezentuję urządzenie poprzez przygotowanie kilku posiłków tak, aby przedstawić różne tryby Thermomixa. Całość potrwa około 1,5 godziny.

3

Decyzja o zakupie

Po prezentacji decydujesz czy Thermomix to urządzenie dla Ciebie.  Sama prezentacja jest niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu. Możesz też się namyślić i dać mi znać kilka dni później.
Zakupu możesz dokonać również w systemie ratalnym.

O mnie

Jestem Kasia i pracuję na pełen etat jako przedstawiciel Thermomix. Zajmuję się prezentowaniem działania urządzenia oraz pomagam w procesie zakupu. Moim głównym obszarem działania jest Oświęcim, ale dojeżdżam również do okolicznych miejscowości.

Twoje dania już nigdy nie będą takie same

Jedno urządzenie, wiele możliwości.

Setki Przepisów

Gotuj jak profesjonalista - wykorzystaj tysiące przepisów w dedykowanej aplikacji Cookidoo dla Thermomixa

Szybsze gotowanie

Nie trać czasu na nudne czynności w kuchni - Thermomix zrobi to za Ciebie, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!
UMÓW PREZENTACJĘ
Przedstawiciel Thermomix Oświęcim

Dlaczego warto kupić Thermomix TM6

Oszczędność pieniędzy

Thermomix to nie tylko zaoszczędzenie czasu, ale również oszczędność finansowa. Wielu ludzi zaczyna gotować w domu, by nie wydawać pieniędzy na jedzenie w restauracjach lub na wynos. Jednak koszty produktów spożywczych mogą być znacznie wyższe niż koszt gotowych dań. Dzięki Thermomixowi, który umożliwia szybkie i łatwe przygotowywanie posiłków w domu, można zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

Oszczędność czasu

Thermomix pozwala oszczędzić mnóstwo czasu, który w innym przypadku musiałbyś poświęcić na przygotowywanie posiłków. Jego wielofunkcyjność umożliwia jednoczesne miksowanie, krojenie, gotowanie oraz wyrabianie ciasta, co pozwala na wykonywanie kilku czynności na raz i oszczędzanie cennego czasu, który może być przeznaczony na inne ważne zadania.

Oszczędność miejsca

Wielu ludzi ma wiele różnych narzędzi kuchennych, takich jak miksery, robocze maszyny kuchenne czy blendery. Jednak każde z nich zajmuje dużo przestrzeni w kuchni. Thermomix to urządzenie o niewielkich rozmiarach, które może zastąpić wiele innych narzędzi kuchennych. Oznacza to, że można zaoszczędzić miejsce w kuchni, a jednocześnie korzystać z wielu funkcji.

Urozmaicona dieta

Thermomix to sprzęt, który wyróżnia się wieloma zaletami. Jedną z nich jest możliwość przygotowywania różnorodnych dań. To urządzenie oferuje wiele przepisów, które można wykorzystać w kuchni. Dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą urozmaicić swoje menu i próbować nowych smaków.

Zdrowa dieta

Thermomix umożliwia przygotowywanie zdrowych dań w warunkach domowych. Wielu ludzi preferuje gotowanie w domu, ponieważ pozwala to na kontrolowanie jakości składników spożywczych. Dzięki Thermomixowi można uniknąć dodatków sztucznych i konserwantów, które są obecne w gotowych daniach.

Ciągle nowe przepisy

Użytkowanie Thermomixa to nie tylko okazja do szybkiego i łatwego sporządzania potraw, ale również stałe dostarczanie nowych idei kulinarncyh. Na platformie Cookidoo, oferowanej dla klientów Thermomixa, odkryjesz mnóstwo przepisów, zarówno tradycyjnych jak i innowacyjnych. Dzięki temu zawsze masz pomysł na posiłek i nie musisz ograniczać się do powtarzalnych dań.
Umów się na prezentację

Gotuj szybciej i taniej z Thermomixem

UMÓW PREZENTACJĘ

Częste pytania i odpowiedzi

Gdzie dojeżdżam?

Dojeżdzam na terenie całego miasta Oświęcim i okolic. Obsługuje więc wszystkie dzielnice: Centrum, Brzezinka, Zasole, Poręba Wielka, Bzie, Harmęże, Dwory, Chełmek.

Czy przedstawiciel thermomix oferuję promocje lub rabaty?

Tak, agent sprzedaży Thermomix może zaproponować klientowi promocje lub obniżki cen, jednak są one uzależnione od obecnej oferty producenta oraz indywidualnych umów handlowych między agentem a klientem. Wskazane jest zapytać o dostępne promocje i rabaty podczas umawiania spotkania lub zakupu produktu. Istnieje również możliwość, że agent zaproponuje specjalne zestawy dodatkowych akcesoriów lub bezpłatne szkolenia, które zwiększą wartość samego urządzenia.

Czy Thermomixa mogę wziąć na raty? Ile to kosztuje?

Wartość Thermomixa uzależniona jest od jego typu, jednakowoż zwykle oscyluje w kilku tysiącach złotych. Możliwe jest nabycie urządzenia Thermomix w ratach, co przyczynia się do podzielenia opłat na wygodne raty. Wszelkie szczegóły odnośnie propozycji ratalnej mogą zostać omówione podczas demonstracji produktu.

Czy przedstawiciel Thermomix oferuje darmową prezentację urządzenia?

Tak, przedstawiciel Thermomixa proponuje bezpłatną demonstrację sprzętu. Jest to rutynowa praktyka, umożliwiająca klientom zapoznanie się z urządzeniem, odkrycie jego funkcjonalności i opcji, a także uzyskanie odpowiedzi na pytania przed dokonaniem zakupu. Prezentacja stanowi także sposób na przedstawienie korzyści, jakie płyną z korzystania z Thermomixa klientom.

Czy prezentacja jest obowiązkowa?

Mimo że prezentacja Thermomixa nie jest wymagana, gorąco polecamy jej udział. Podczas spotkania poznasz podstawowe funkcje oraz możliwości urządzenia, a także dowiesz się, jak bezpiecznie nim operować i jakie kwestie wymagają szczególnej uwagi podczas użytkowania. Warto podkreślić, że zakup Thermomixa to znaczne wydatki, dlatego ważne jest, by dokładnie poznać urządzenie przed podjęciem decyzji. Prezentacja pomoże Ci zrozumieć, czy Thermomix będzie dla Ciebie odpowiedni i czy wydatek na niego rzeczywiście jest sensowny.

Czy są jakieś szkolenia lub warsztaty dla użytkowników thermomixa?

Tak, dla posiadaczy Thermomix dostępne są zróżnicowane programy szkoleniowe i warsztaty. W zależności od lokalizacji, proponowane są m.in. warsztaty kulinarnych, na których uczestnicy mają okazję poznać nowe przepisy i metody gotowania, kursy z zakresu obsługi urządzenia i jego funkcjonalności, a także spotkania o różnej tematyce, np. dotyczące zdrowego stylu życia. Dodatkowo, firma Vorwerk często organizuje bezpłatne szkolenia online dla swoich klientów, które można obejrzeć z wygody własnego domu. Wszystkie te programy szkoleniowe i warsztaty umożliwiają posiadaczom Thermomix w pełni wykorzystać potencjał urządzenia i otrzymać maksymalne korzyści z jego użytkowania.

Jak się umówić na prezentacje Thermomix?

Aby zarezerwować prezentację Thermomixa, istnieje kilka opcji do wyboru. Można skontaktować się z lokalnym przedstawicielem dystrybucji Thermomixa, który udzieli informacji o nadchodzących prezentacjach w Twoim rejonie. Alternatywnie, można skorzystać z formularza rejestracyjnego na oficjalnej stronie Thermomixa, aby zapisać się na prezentację w wybranym terminie i miejscu.

Ile trwa prezentacja Thermomix?

Moje doświadczenie pokazuje, że podczas prezentacji Thermomixa TM6 poświęca się zazwyczaj od 1,5 do 2 godzin, które w całości kierowane są na Ciebie i Twoje potrzeby.

Jak się skontaktować i umówić prezentacje?

Chcesz umówić się na prezentacje Thermomixa u Ciebie w domu lub online? Kliknij w przycisk Umów Prezentację i uzgodnij ze mną dogodny dla Ciebie termin.

Gdzie można kupić Thermomix Oświęcim

Urządzenie Thermomix można kupić wyłącznie za pośrednictwem przedstawiciela firmy, który przeprowadził prezentację. Po zakończeniu prezentacji przedstawiciel udzieli informacji na temat cen i możliwości zakupu urządzenia.

Czy na prezentacji muszę kupić Thermomix?

Na prezentacji nie jest wymagane dokonywanie zakupu urządzenia Thermomix. Możesz zobaczyć, jak działa, dowiedzieć się o jego funkcjach i zaletach, a następnie samodzielnie zdecydować, czy chcesz je kupić. Przedstawiciel Thermomix udzieli Ci wszelkich informacji na temat urządzenia, jego funkcjonalności i ceny, ale to Ty decydujesz, czy urządzenie spełnia Twoje potrzeby i czy chcesz zainwestować w jego zakup.

Przedstawiciel Thermomix Oświęcim

Gotowanie już nigdy nie będzie takie samo. Nie wierzysz? Umów się na prezentację Thermomixa i pokażę Ci jakie to proste.
UMÓW PREZENTACJĘ
apartmentenvelopephone-handset