Przedstawiciel Thermomix Gdańsk

Szukasz Przedstawiciela Thermomix w Gdańsku? Umów się na niezobowiązującą prezentacje u CIebie w domu lub online.
UMÓW PREZENTACJĘ

Jak wygląda prezentacja Thermomixa

1

Ustalenie terminu prezentacji

Wspólnie ustalimy najwygodniejszy dla Ciebie termin prezentacji. Prezentacja jest możliwa również online, jednak możliwość fizycznego skorzystania z urządzenia pozwoli na podjęcie lepszej decyzji.

2

Przyjeżdzam do Ciebie do domu

Przyjeżdżam do Ciebie w umówionym dniu i godzinie. Prezentuję urządzenie poprzez przygotowanie kilku posiłków tak, aby przedstawić różne tryby Thermomixa. Całość potrwa około 1,5 godziny.

3

Decyzja o zakupie

Po prezentacji decydujesz czy Thermomix to urządzenie dla Ciebie.  Sama prezentacja jest niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu. Możesz też się namyślić i dać mi znać kilka dni później.
Zakupu możesz dokonać również w systemie ratalnym.

O mnie

Jestem Kasia i pracuję na pełen etat jako przedstawiciel Thermomix. Zajmuję się prezentowaniem działania urządzenia oraz pomagam w procesie zakupu. Moim głównym obszarem działania jest Gdańsk, ale dojeżdżam również do okolicznych miejscowości.

Twoje dania już nigdy nie będą takie same

Jedno urządzenie, wiele możliwości.

Setki Przepisów

Gotuj jak profesjonalista - wykorzystaj tysiące przepisów w dedykowanej aplikacji Cookidoo dla Thermomixa

Szybsze gotowanie

Nie trać czasu na nudne czynności w kuchni - Thermomix zrobi to za Ciebie, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!
UMÓW PREZENTACJĘ
Przedstawiciel Thermomix Gdańsk

Dlaczego warto kupić Thermomix TM6

Oszczędność pieniędzy

Thermomix to nie tylko oszczędność czasu, ale również finansów. Wielu ludzi rozpoczyna gotowanie w domu, aby nie wydawać pieniędzy na jedzenie w restauracjach lub na wynos. Jednakże, koszt składników spożywczych może być znacznie wyższy niż koszt gotowych potraw. Dzięki Thermomixowi, który umożliwia szybkie i łatwe przygotowanie posiłków w domu, można zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

Oszczędność czasu

Thermomix to rewelacyjne urządzenie, dzięki któremu przygotowywanie posiłków staje się szybsze i bardziej efektywne. Wiele funkcji, takich jak miksowanie, krojenie, gotowanie czy wyrabianie ciasta, umożliwia jednoczesne wykonywanie wielu czynności. Dzięki temu, można zaoszczędzić dużo czasu, który można przeznaczyć na ważniejsze sprawy.

Oszczędność miejsca

Wielu ludzi ma w swojej kuchni wiele sprzętów kuchennych, takich jak blender, robota kuchennego czy mikser, jednak każdy z nich zajmuje sporo przestrzeni. Thermomix to niewielkie urządzenie, które może zastąpić wiele innych sprzętów kuchennych, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca w kuchni, a jednocześnie na korzystanie z różnych funkcji.

Urozmaicona dieta

Thermomix to urządzenie, które wyróżnia się dzięki możliwości przygotowywania zróżnicowanych dań. Oferuje ono ogromną ilość przepisów, które można wykorzystać w kuchni. Jest to idealna opcja dla tych, którzy chcą wprowadzić do swojej kuchni odrobinę innowacyjności i spróbować nowych smaków.

Zdrowa dieta

Thermomix umożliwia tworzenie zdrowych dań w warunkach domowych. Coraz więcej ludzi decyduje się na gotowanie w swoim własnym domu, ponieważ w ten sposób mają pełną kontrolę nad jakością spożywanych produktów. Dzięki Thermomixowi można uniknąć sztucznych dodatków i konserwantów, które są obecne w gotowych potrawach.

Ciągle nowe przepisy

Wykorzystanie Thermomixa nie tylko umożliwia szybkie i proste przygotowanie posiłków, ale także zapewnia ciągłe dostarczanie nowych kulinarnych inspiracji. Na aplikacji Cookidoo, przeznaczonej dla użytkowników Thermomixa, znajdziesz tysiące przepisów, zarówno tradycyjnych, jak i innowacyjnych. Dzięki temu zawsze masz na wyciągnięcie ręki pomysł na danie i nie musisz ograniczać się do przygotowywania tych samych potraw.
Umów się na prezentację

Gotuj szybciej i taniej z Thermomixem

UMÓW PREZENTACJĘ

Częste pytania i odpowiedzi

Gdzie dojeżdżam?

Dojeżdzam na terenie całego miasta Gdańsk i okolic. Obsługuje więc wszystkie dzielnice: Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Letnica, Matarnia, Młyniska, Morena, Nowy Port, Oliwa, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Osowa, Piecki-Migowo, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rudniki, Siedlce, Stogi, Strzyża, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice, VII Dwór, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Wzgórze Mickiewicza, Zaspa-Młyniec, Zaspa-Rozstaje.

Czy przedstawiciel thermomix oferuję promocje lub rabaty?

Tak, reprezentant Thermomix może zaproponować specjalne oferty lub upusty, jednakże zwykle są one uzależnione od obecnej oferty producenta oraz indywidualnych umów handlowych między reprezentantem a klientem. Wskazane jest zatem pytać o bieżące promocje i rabaty podczas umawiania spotkania lub kupna sprzętu. Możliwe także, iż reprezentant zaoferuje specjalne zestawy dodatkowych akcesoriów lub bezpłatne szkolenia, które podniosą wartość nabycia urządzenia.

Czy Thermomixa mogę wziąć na raty? Ile to kosztuje?

Koszt Thermomixa uzależniony jest od konkretnego modelu, jednakże zazwyczaj przewyższa kilka tysięcy złotych. Dostępna jest opcja nabycia Thermomixa w systemie ratalnym, co pozwala na rozłożenie opłaty na wygodne raty. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące warunków ratyfikacji możemy uzyskać podczas prezentacji urządzenia.

Czy przedstawiciel Thermomix oferuje darmową prezentację urządzenia?

Tak, przedstawiciel Thermomixa udostępnia bezpłatną demonstrację urządzenia. Jest to powszechna procedura, która pozwala klientom zapoznać się z urządzeniem, poznać jego funkcjonalności i zalety, a także zadać pytania przed dokonaniem zakupu. Prezentacja stanowi także okazję do przedstawienia klientowi korzyści, jakie niesie ze sobą użytkowanie Thermomixa.

Czy prezentacja jest obowiązkowa?

Choć nie jest wymagane, to gorąco polecam udział w prezentacji Thermomixa. Podczas niej odkryjesz wszystkie podstawowe funkcje i możliwości tego urządzenia, a także dowiesz się, jak bezpiecznie nim operować. Warto pamiętać, że zakup Thermomixa wiąże się z niemałym wydatkiem, dlatego przed podjęciem decyzji warto dokładnie poznać jego działanie. Prezentacja pozwoli Ci zrozumieć, czy Thermomix jest dla Ciebie odpowiedni i czy rzeczywiście warto zainwestować taką kwotę.

Czy są jakieś szkolenia lub warsztaty dla użytkowników thermomixa?

Dla posiadaczy Thermomix dostępne są różnorodne szkolenia i warsztaty, w zależności od regionu. Można wziąć udział w warsztatach kulinarnych, podczas których uczestnicy zdobywają nowe przepisy i techniki gotowania, szkoleniach dotyczących funkcjonalności urządzenia i jego obsługi, jak również w spotkaniach tematycznych, np. dotyczących zdrowego odżywiania. Ponadto, firma Vorwerk regularnie organizuje bezpłatne szkolenia online dla swoich klientów, które można obejrzeć z wygodnej kanapy w domu. Wszystkie te zajęcia przyczyniają się do pełnego wykorzystania możliwości Thermomix i pozyskiwania z niego jak najwięcej korzyści.

Jak się umówić na prezentacje Thermomix?

Aby zarezerwować prezentację Thermomixa, istnieją różne opcje do wyboru. Można skontaktować się z lokalnym przedstawicielem dystrybucji Thermomixa, który będzie posiadał informacje o planowanych prezentacjach w Twojej okolicy. Alternatywnie, można skorzystać z formularza na oficjalnej stronie Thermomixa, aby umówić się na prezentację w wybranym terminie i miejscu.

Ile trwa prezentacja Thermomix?

Moje doświadczenie pokazuje, że prezentacja TM6 trwa zwykle od 1,5 do 2 godzin, a cały ten czas jest poświęcony wyłącznie Tobie i Twoim potrzebom.

Jak się skontaktować i umówić prezentacje?

Chcesz umówić się na prezentacje Thermomixa u Ciebie w domu lub online? Kliknij w przycisk Umów Prezentację i uzgodnij ze mną dogodny dla Ciebie termin.

Gdzie można kupić Thermomix Gdańsk

Urządzenie Thermomix można kupić wyłącznie za pośrednictwem przedstawiciela firmy, który przeprowadził prezentację. Po zakończeniu prezentacji przedstawiciel udzieli informacji na temat cen i możliwości zakupu urządzenia.

Czy na prezentacji muszę kupić Thermomix?

Na prezentacji nie ma wymogu nabycia urządzenia Thermomix. Możesz zobaczyć, jak działa, poznać jego funkcje i zalety, a następnie samodzielnie zdecydować, czy chcesz dokonać zakupu. Przedstawiciel Thermomix udzieli Ci wszelkich informacji dotyczących urządzenia, jego funkcjonalności oraz ceny, ale to Ty decydujesz, czy spełnia Twoje wymagania i czy chcesz zainwestować w jego zakup.

Przedstawiciel Thermomix Gdańsk

Gotowanie już nigdy nie będzie takie samo. Nie wierzysz? Umów się na prezentację Thermomixa i pokażę Ci jakie to proste.
UMÓW PREZENTACJĘ
apartmentenvelopephone-handset