Przedstawiciel Thermomix Brzeg

Szukasz Przedstawiciela Thermomix w Brzegu? Umów się na niezobowiązującą prezentacje u CIebie w domu lub online.
UMÓW PREZENTACJĘ

Jak wygląda prezentacja Thermomixa

1

Ustalenie terminu prezentacji

Wspólnie ustalimy najwygodniejszy dla Ciebie termin prezentacji. Prezentacja jest możliwa również online, jednak możliwość fizycznego skorzystania z urządzenia pozwoli na podjęcie lepszej decyzji.

2

Przyjeżdzam do Ciebie do domu

Przyjeżdżam do Ciebie w umówionym dniu i godzinie. Prezentuję urządzenie poprzez przygotowanie kilku posiłków tak, aby przedstawić różne tryby Thermomixa. Całość potrwa około 1,5 godziny.

3

Decyzja o zakupie

Po prezentacji decydujesz czy Thermomix to urządzenie dla Ciebie.  Sama prezentacja jest niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu. Możesz też się namyślić i dać mi znać kilka dni później.
Zakupu możesz dokonać również w systemie ratalnym.

O mnie

Jestem Kasia i pracuję na pełen etat jako przedstawiciel Thermomix. Zajmuję się prezentowaniem działania urządzenia oraz pomagam w procesie zakupu. Moim głównym obszarem działania jest Brzeg, ale dojeżdżam również do okolicznych miejscowości.

Twoje dania już nigdy nie będą takie same

Jedno urządzenie, wiele możliwości.

Setki Przepisów

Gotuj jak profesjonalista - wykorzystaj tysiące przepisów w dedykowanej aplikacji Cookidoo dla Thermomixa

Szybsze gotowanie

Nie trać czasu na nudne czynności w kuchni - Thermomix zrobi to za Ciebie, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!
UMÓW PREZENTACJĘ
Przedstawiciel Thermomix Brzeg

Dlaczego warto kupić Thermomix TM6

Oszczędność pieniędzy

Thermomix to nie tylko narzędzie oszczędzające czas, ale również pieniądze. Wielu ludzi zaczyna gotować w domu, aby zaoszczędzić na jedzeniu w restauracjach lub na wynos. Niestety, koszt produktów spożywczych może być znacznie wyższy niż koszt gotowych posiłków. Dzięki Thermomixowi, który umożliwia szybkie i łatwe przygotowanie posiłków w domu, można zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

Oszczędność czasu

Dzięki Thermomixowi można zaoszczędzić mnóstwo czasu, który w innym przypadku trzeba byłoby poświęcić na przygotowywanie posiłków. To urządzenie posiada wiele funkcji, które umożliwiają jednoczesne miksowanie, krojenie, gotowanie, a także wyrabianie ciasta. To wszystko oznacza, że możemy zrobić wiele rzeczy jednocześnie i zaoszczędzić cenny czas, który można przeznaczyć na inne ważne sprawy.

Oszczędność miejsca

Wielu ludzi ma w swojej kuchni wiele różnorodnych narzędzi kuchennych, jak na przykład mikser, robot kuchenny czy blender. Jednakże każde z tych urządzeń zajmuje sporo przestrzeni na blacie. Thermomix to niewielkie urządzenie, które może zastąpić wiele innych narzędzi kuchennych, co oznacza, że można zaoszczędzić miejsce w kuchni, a jednocześnie korzystać z wielu funkcji.

Urozmaicona dieta

Thermomix to sprzęt, który oferuje niezwykle szeroki wachlarz możliwości kulinarnej twórczości. Dzięki setkom przepisów, które można wykorzystać w domowym zaciszu, jest to idealny wybór dla tych, którzy chcą wprowadzić do swojej diety więcej różnorodności i zasmakować w nowych smakach.

Zdrowa dieta

Thermomix umożliwia tworzenie zdrowych potraw w warunkach domowych. Wielu ludzi decyduje się na samodzielne gotowanie w domu, ponieważ pozwala to na kontrolowanie jakości używanych produktów spożywczych. Dzięki wykorzystaniu Thermomix'a można uniknąć dodatków chemicznych oraz konserwantów, które często są obecne w gotowych posiłkach.

Ciągle nowe przepisy

Używanie Thermomixa to nie tylko sposobność na przygotowanie posiłków w błyskawicznym i prostym stylu, ale dodatkowo ciągłe dostarczanie świeżych inspiracji kulinarnych. Na platformie Cookidoo, udostępnionej dla użytkowników Thermomixa, odkryjesz tysiące przepisów, zarówno tradycyjnych, jak i innowacyjnych. To pozwala na ciągłe posiadanie pomysłów na potrawy, bez konieczności powtarzalnego gotowania tych samych dań.
Umów się na prezentację

Gotuj szybciej i taniej z Thermomixem

UMÓW PREZENTACJĘ

Częste pytania i odpowiedzi

Gdzie dojeżdżam?

Dojeżdzam na terenie całego miasta Brzeg i okolic. Obsługuje więc wszystkie dzielnice: Centrum, Osiedle Młodych, Osiedle Piastów, Osiedle Staszica, Osiedle Słowiańskie, Osiedle Zawiszy, Osiedle Zielone.

Czy przedstawiciel thermomix oferuję promocje lub rabaty?

Tak, reprezentant Thermomix może proponować korzystne oferty lub zniżki, lecz ich charakter zależy od obecnej oferty producenta oraz warunków handlowych ustalonych między reprezentantem a klientem. Warto zatem zapytać o aktualne promocje i rabaty w trakcie ustalania terminu prezentacji lub zakupu urządzenia. Istnieje również możliwość, że reprezentant zaproponuje specjalne zestawy akcesoriów lub bezpłatne szkolenia, które podniosą wartość nabywanego sprzętu.

Czy Thermomixa mogę wziąć na raty? Ile to kosztuje?

Koszt Thermomixa uzależniony jest od typu, jednakże zazwyczaj wynosi kilka tysięcy złotych. Opcją dostępną dla zainteresowanych jest zakup w ratach, co umożliwia rozłożenie płatności na wygodne raty. Szczegółowe informacje na temat warunków spłaty mogą zostać uzgodnione w trakcie prezentacji produktu.

Czy przedstawiciel Thermomix oferuje darmową prezentację urządzenia?

Tak, przedstawiciel marki Thermomix zapewnia bezpłatną demonstrację urządzenia. Jest to rutynowa procedura, która pozwala klientom poznać urządzenie, jego funkcje oraz możliwości, a także zadawać pytania zanim podejmą decyzję o zakupie. Taka prezentacja stanowi także okazję do przedstawienia korzyści, jakie płyną z użytkowania Thermomixa.

Czy prezentacja jest obowiązkowa?

Niezobowiązująco sugerujemy udział w prezentacji Thermomixa, która pozwoli na zapoznanie się z jego podstawowymi funkcjami oraz sposobami bezpiecznego użytkowania. Podczas spotkania przekażemy także informacje na temat właściwych praktyk związanych z obsługą sprzętu. Warto zauważyć, że zakup takiego urządzenia to znaczny wydatek, dlatego istotne jest dokładne zapoznanie się z nim przed podjęciem decyzji. Prezentacja stanowi świetną okazję do zrozumienia, czy Thermomix spełni Twoje oczekiwania oraz czy faktycznie warto zainwestować w ten sprzęt.

Czy są jakieś szkolenia lub warsztaty dla użytkowników thermomixa?

Tak, posiadacze Thermomixa mają dostęp do różnorodnych szkoleń i warsztatów. W zależności od lokalizacji, proponowane są między innymi kursy kulinarnych, gdzie uczestnicy mają szansę poznania nowych przepisów i technik gotowania, szkolenia dotyczące eksploatacji urządzenia i jego funkcjonalności, a także spotkania tematyczne, np. związane z zdrowym odżywianiem. Co więcej, firma Vorwerk oferuje cykliczne, bezpłatne e-szkolenia dla swoich klientów, które można oglądać w wygodnym domowym zaciszu. Wszystkie te formy nauki i warsztatów pomagają właścicielom Thermomixa w pełni wykorzystać potencjał urządzenia i osiągnąć maksymalne korzyści z jego użytkowania.

Jak się umówić na prezentacje Thermomix?

Aby zarezerwować prezentację Thermomixa, istnieje kilka opcji do wyboru. Można skontaktować się z lokalnym przedstawicielem dystrybucji Thermomixa, który udzieli informacji na temat zaplanowanych prezentacji w Twojej okolicy. Alternatywnie, można skorzystać z formularza dostępnego na oficjalnej stronie Thermomixa, aby umówić się na prezentację w dogodnym dla siebie terminie i miejscu.

Ile trwa prezentacja Thermomix?

Z mojego osobistego doświadczenia wynika, że standardowo prezentacja urządzenia TM6 trwa od jednej i pół do dwóch godzin, w trakcie których poświęcam całą uwagę na Twoje potrzeby.

Jak się skontaktować i umówić prezentacje?

Chcesz umówić się na prezentacje Thermomixa u Ciebie w domu lub online? Kliknij w przycisk Umów Prezentację i uzgodnij ze mną dogodny dla Ciebie termin.

Gdzie można kupić Thermomix Brzeg

Urządzenie Thermomix można kupić wyłącznie za pośrednictwem przedstawiciela firmy, który przeprowadził prezentację. Po zakończeniu prezentacji przedstawiciel udzieli informacji na temat cen i możliwości zakupu urządzenia.

Czy na prezentacji muszę kupić Thermomix?

Nie ma wymogu nabycia urządzenia Thermomix podczas prezentacji. Możesz zobaczyć, jak działa, poznać jego funkcje i korzyści, a następnie samodzielnie zdecydować, czy chcesz dokonać zakupu. Przedstawiciel Thermomix dostarczy Ci wszelkich informacji na temat urządzenia, jego funkcjonalności i ceny, jednak to Ty masz ostateczne słowo, czy to urządzenie odpowiada Twoim potrzebom i czy chcesz zainwestować w jego nabycie.

Przedstawiciel Thermomix Brzeg

Gotowanie już nigdy nie będzie takie samo. Nie wierzysz? Umów się na prezentację Thermomixa i pokażę Ci jakie to proste.
UMÓW PREZENTACJĘ
apartmentenvelopephone-handset